JÓGA

JÓGA post image thumbnail

Jóga – ve SC YMCA je forma fyzického cvičení, které zvyšuje zdatnost,
odolnost a pružnost organismu. Přináší posílení, protažení, uvolnění, vyrovnanost, více energie a vnitřní klid. Cvičit může každý mladý, střední věk i senior. Je třeba si najít jenom styl, který je pro Vás vhodný a který vašemu tělu vyhovuje. Pravidelné cvičení je zárukou harmonie těla a mysli.

Power jóga

Powerjóga je cvičební styl, který využívá pozic z klasické jógy. Cvičí se na hudbu a jednotlivé pozice jsou plynule opakovány jedna za druhou. Cvičení plyne v souladu s dechem. Při powerjóze uvolníte, protáhnete a posílíte svaly celého těla.

Power jógu cvičíme aktuálně v úterý, středu. Rezervace

 

Hatha jóga

Hatha jóga je základní forma jógy vhodná pro všechny věkové skupiny i úplné začátečníky. Lekce je zaměřená na důkladné protažení celého těla s důrazem na osu těla (páteř), hlavní klouby a velké svalové skupiny. Naučíme se základní jógové pozice (ásany) a cviky, které z nich přímo vycházejí. Pravidelné cvičení uvolňuje ztuhlé svaly, zlepšuje koncentraci, zkvalitňuje spánek a vede k lepší chuti k životu.

Základy jógy cvičíme každé úterý s Radkou. Rezervace

 

Ranní jóga

Stačí 10 minut ranní jógy a energie ve vašem těle se po celý den nezastaví. Ranní a polední jóga je určená pro přivedení těla a mysli do denního rytmu a rozproudění krve a energie v těle. Pravidelné cvičení uvolňuje ztuhlé svaly, zlepšuje koncentraci, zkvalitňuje spánek a vede k lepší chuti k životu.

Lekce jógy u nás procvičují Markéta, Lucie a Radka.