Pronájem

VELKÝ SÁL

Ve Velkém sále probíhají veškeré skupinové lekce typu:

BodyForm, Břicho hýždě, Břišní pekáč, Dynamické posilování, Intervalový tréning, Jumping, Kruhový trénink, Pilates, Power Joga, Problémové partie, SM-Systém, Vinyasa Jóga, TRX, Zdravá záda, Zumba tonik atd.

Sál je plně vybaven pomůckami na procvičení celého těla. Najdete zde závěsy, žebřiny, velké míče, overbaly, podložky, jednoruční činky, gumy na Sm systém, stepy, trampolíny, TRX atd.

Sál má velké pódium se zrcadly a krásnou parketovou podlahu.

V sále je možnost hrát badminton, hřiště je vyznačené a síť k dispozici na recepci. Pro rezervaci badmintonu klikněte ZDE. Aktuální ceník pro badminton najdete ZDE.

Nově je Velký sál ozvučen kvalitní aparaturou poskytující čistý zvuk.

Rádi byste si pronajali Velký sál? Kontaktujte nás na petra@scymca.cz nebo přes rezervační kalendář. Cena pronájmu sálu na hodinu je 1000,- Kč včetně DPH.

MALÝ SÁL

Malý sál má kapacitu 15 osob. K dispozici je aparatura, žebřík, TRX, kettlebrelly či medicinbaly.

Rádi byste si pronajali Malý sál? Kontaktujte nás na petra@scymca.cz nebo přes rezervační kalendář. Cena pronájmu sálu na hodinu je 600,- Kč včetně DPH.

BAZÉN

Náš bazén má 25 metrů a 3 dráhy. Hloubka bazénu je od 1,0 m do 1,6 m. Teplota vody kolem 27°C. Bazénovou vodu upravujeme moderní řídící jednotkou Dulcomann a instalovanou UV lampou. Realizováno za finanční podpory města Prahy.

Rádi byste si pronajali náš bazén? Kontaktujte nás na petra@scymca.cz nebo přes rezervační kalendář. Cena pronájmu dráhy je 1000,- Kč/h včetně DPH. Za celý bazén pak 2900 Kč/h.