Masáže

Masáže post image thumbnail

V dnešní době ubývá lidem pravidelná relaxace, která je jednou z nezbytných součástí duševní hygieny. Tento nedostatek bývá častou příčinou vzniku a přítomností stresu a nemoci. Na masáži má tělo a duše příležitost se sama léčit.

Na masáž ve SC YMCA je nutné se předem objednat. Při příchodu do centra prosíme vyčkejte příchodu maséra, vyzvedne si Vás na recepcii.

Naši maséři

Miro Tesařík, masér

Masíruji, protože mě to baví. A masíruji i proto, že sám na masáže rád chodím a vím, jaká je to úleva pro tělo i hlavu. Masáž je jako cvičení, vaše svaly se hýbou, endorfiny se vyplavují,  ale vy k tomu nemusíte vyvinout žádné úsilí. Není to skvělé?

Čerpám zejména ze zkušeností jógového cvičitele a ze zkušeností, získaných při práci s vlastními problémy s páteří.

Inspirací je pro mne setkávání a konzultace s výjimečnými kolegy, kteří používají kombinaci různých druhů masáží a cvičení pro dosažení maximálního relaxačního a terapeutického účinku.

V nabídce masáží najdete sportovní masáž, indickou masáž hlavy, havajskou masáž lomi lomi a mnoho jiných. Víc informací.

Michaela Kalašová, fyzioterapeut

Fyzioterapii se samostatně věnuje od roku 2010. Má zkušenosti jak s klienty, u kterých řeší převážně svalové dysbalance a kvalitu pohybu, případně prevenci přetížení při jednostranné zátěži či vadném držení těla, ale také pracuje s klienty po úrazech, s akutními i chronickými bolestmi zad, šíje i kloubů, pomáhá řešit dispozice k migrenózním stavům či tinitu a věnuje se i těhotným ženám. Vedle masáží a dalších manuálních technik využívá i lymfodrenáž, akupresuru či tejpování. Kromě samotného ošetření doporučí i speciální cviky pro zlepšení stavu, zejména s prvky dynamické stabilizace. Nenahrazuje ale práci trenéra 😉

Objednání ke mně je přes portál https://www.znamylekar.cz/michaela-kalasova/fyzioterapeut/praha