Jiří Šmolka

Jiří Šmolka  post image thumbnail

fitness trenér

721 852 119

Cvičím od svých 12-ti let. Za tu dobu se u mě vyvinul návyk na endorfiny z pohybu. Chci, aby si i ostatní mohli vychutnat radost ze zdravého, účelného, fyziologického pohybu, navíc jsem registrovaným fyzioterapeutem, takže toho o správném pohybu vím dost.o)

Mám víceleté zkušenosti s vedením spokojených klientů v oblastech: – redukce hmotnosti, včetně konzultací změn pohybových a výživových zvyků k udržení stanovené cílové hmotnosti – preventivní cvičení proti bolesti zad, hlavy – zdravotní „fyzio“fitness – tvarování postavy – konzultace výživového plánu.

Tréninky, které vedu, bych popsal: Mám individuální přístup ke každému klientovi na základě vstupního rozboru, tudíž každý trénink je jiný. Za základní kámen úspěchu považuji komunikaci mezi trenérem a klientem, proto se snažím, aby klient měl vždy přehled o veškerých aspektech tréninku.
Moje další zájmy: Sport, rugby, přátelé, rodina, tělovýchovné lékařství.
Moje profese: Absolvent studia fyzioterapie na 2. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy, pod odbornou garancí Prof. Pavla Koláře. Kondiční trenér, fyzioterapeut národního týmu australských fotbalistů Czech lions. Vedoucí lektor kurzů pro trenéry zdravotního fitness NORMANS ACADEMY Praha.
Fyzioterapeut v ambulatních zařízeních v Praze. Externí terapuet v Baby centru NEKKY ve Zlíně.
Moje oblíbená hudba: Nemám přesně vyhrazený styl. Líbí se mi skupiny Prodigy, Daft punk, Faithless…
Moje oblíbené motto: Nesvazuju se motem. Žiju přítomností.
Ideální představa víkendu / dovolené: Válet se střídavě na pláži a v posteli.o)
Oblíbené jídlo: Kuřecí steak s rýží a oblohou, tím nepohrdnu.
Znamení zvěrokruhu: Váhy.
Nejhezčí místo na Zemi: Chata v Beskydách na Morávce. Divočina, kde jsem vyrůstal